ACTI-trin

Leki Syrop Butelka 100 ml
Leki bez recepty 10408 ACTI-trin-ulotka.pdf

5 ml syropu zawiera 1,25 mg triprolidyny chlorowodorku (Triprolidini hydrochloridum), 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku (Pseudoephedrini hydrochloridum) i 10 mg dekstrometorfanu bromowodorku (Dextromethorphani hydrobromidum).

Substancje pomocnicze o znanym działaniu: metylu parahydroksybenzoesan 6,05 mg, etanol 181,51 mg, maltitol ciekły, żółcień chinolinowa (E 104), czerwień koszenilowa (E 120), czerń brylantowa (E 151), sodu benzoesan.

Wskazania:

Leczenie objawowe w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych (grypa, przeziębienie i inne infekcje górnych dróg oddechowych) przebiegających z kaszlem, obrzękiem błony śluzowej nosa i wodnistym wysiękiem z nosa.

Przeciwwskazania:  

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancje pomocniczą.
Równoczesne leczenie inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) oraz przez 2 tygodnie po odstawieniu inhibitorów MAO.
Astma oskrzelowa.
Ciężka niewydolność wątroby i nerek.
Niewydolność oddechowa lub ryzyko jej wystąpienia.
Kaszel z dużą ilością wydzieliny oraz kaszel związany z astmą oskrzelową.
Ciężkie nadciśnienie.
Ciężka choroba niedokrwienna serca.
Mukowiscydoza.
Produktu leczniczego nie należy stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz u dzieci w wieku poniżej 7 lat.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.
Jeśli ustawienia cookies nie zostaną zmienione, podczas przeglądania strony informacje automatycznie zapisywane będą w pamięci Twojego urządzenia.