GRIPBLOCKER EXPRESS

Leki Kapsułki 10, 20 kapsułek
Leki bez recepty 21997 GRIPblocker-Express-ulotka.pdf

1 kapsułka zawiera jako substancje czynne:
Paracetamolum (paracetamol) 300 mg
Pseudoephedrini hydrochloridum (chlorowodorek pseudoefedryny) 30 mg
Dextromethorphani hydrobromidum (bromowodorek dekstrometorfanu)12 mg

Substancje pomocnicze o znanym działaniu: sorbitol ciekły niekrystalizujący 18,0 mg
czerwień koszenilowa E124 0,18 mg

Wskazania:

Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).

Przeciwwskazania:  

  • Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
  • Jednoczesne stosowanie innych leków zawierających paracetamol
  • Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej.
  • Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania
  • Ciężka niewydolność nerek lub wątroby
  • Ciężkie nadciśnienie tętnicze
  • Choroba niedokrwienna serca
  • Choroba alkoholowa
  • Astma oskrzelowa
  • Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią
  • Dziedziczna konstytucyjna hiperbilirubinemia (np. choroba Gilberta)
  • Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

 

belka produktowa

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie min. w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o danych osobowych zbieranych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.