GRIPBLOCKER ZATOKI

Leki Kapsułki 12, 24 kapsułki
Leki bez recepty 11604 Ulotka-Gripblocker-Zatoki.pdf

1 kapsułka zawiera jako substancje czynne:
Paracetamolum (paracetamol) 250 mg
Pseudoephedrini hydrochloridum (chlorowodorek pseudoefedryny) 30 mg

Substancje pomocnicze o znanym działaniu: 12,48 mg sorbitolu ciekłego niekrystalizującego, 0,017mg czerwieni koszenilowej (E 124), 0,386 mg żółcieni chinolinowej (E104)

Wskazania:

Produkt leczniczy Gripblocker Zatoki stosuje się w leczeniu objawów grypy i zakażeń grypopodobnych, przebiegających z gorączką oraz bólami głowy, bólami mięśniowymi i kostno-stawowymi, jak również w leczeniu objawów zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.

Produkt może być stosowany u pacjentów, u których stosowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych i pochodnych kwasu acetylosalicylowego jest niewskazane.

Przeciwwskazania:

  • Nadwrażliwość na którekolwiek substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
  • Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania
  • Ciężkie zaburzenia czynności wątroby i nerek
  • Niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (możliwość wystąpienia hemolizy)
  • Niedokrwistość
  • Nadciśnienie tętnicze i choroba niedokrwienna serca
  • Choroba alkoholowa

 

 

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie min. w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o danych osobowych zbieranych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.