PARACETAMOL HASCO (czopki) 500 mg, 250 mg, 125 mg, 80 mg

Leki Inne 10 czopków
Leki bez recepty 8345, 8344, 8343, 8342 Ulotka-PARACETAMOL-HASCO-czopki.pdf

1 czopek o masie 1 g zawiera 500 mg, 250 mg, 125 mg lub 80 mg paracetamolu (paracetamolum)

Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.

Przeciwwskazania:  

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę prywatności.
Jeśli ustawienia cookies nie zostaną zmienione, podczas przeglądania strony informacje automatycznie zapisywane będą w pamięci Twojego urządzenia.