PARACETAMOL HASCO (czopki) 500 mg, 250 mg, 125 mg, 80 mg

Leki Inne 10 czopków
Leki bez recepty 8345, 8344, 8343, 8342 Ulotka-PARACETAMOL-HASCO-czopki.pdf

1 czopek o masie 1 g zawiera 500 mg, 250 mg, 125 mg lub 80 mg paracetamolu (paracetamolum)

Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.

Przeciwwskazania:  

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie min. w celu gromadzenia danych statystycznych. Ustawienia cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z tej strony internetowej bez zmiany ustawień cookies oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o danych osobowych zbieranych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.