Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale my – jak zawsze – gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej. Dzięki zaangażowaniu naszej firmy oraz wsparciu Sztabu WOŚP Wrocław wystawiliśmy na rzecz 34. Finału WOŚP dwie wyjątkowe aukcje. Dziś z dumą możemy podsumować ich efekt.
Łącznie nasze aukcje zasiliły konto 34. Finału WOŚP kwotą 4 875 zł.❤️
Środki te wspierają tegoroczny cel zbiórki: diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów. Do ostatnich sekund licytujący zacięcie rywalizowali o zwycięstwo. Dziś już wiemy do kogo trafią nagrody.
Pan Tomasz jedzie z nami!
Jedną z aukcji był dzień w roli pilota Fiata 126p Hasco-Lek podczas Wielkiej Wyprawy Maluchów dla Dzieci 2026 (polski etap). Zwycięzcą licytacji został Pan Tomasz, który – jak sam przyznał – trafił na aukcję przypadkiem, szukając ciekawych ofert związanych z Fiatem 126p, do którego ma ogromny sentyment. W ubiegłym roku obserwował przejazd maluchów biorących udział w Wielkiej Wyprawie Maluchów – w Krakowie i idea wyprawy zrobiła na nim ogromne wrażenie. Teraz sam stanie się jej częścią. To piękny przykład, jak pasja łączy się z pomaganiem.

Niezwykła wycieczka Pana Pawła
Drugą aukcją była możliwość zwiedzenia naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu dla dwóch osób. Zwycięzcą został Pan Paweł, który od lat interesuje się medycyną i farmacją -zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jak podkreślił, fascynuje go to, jak działają zakłady produkcyjne „od środka” i z niecierpliwością czeka na możliwość zadania wielu pytań naszym ekspertom. Jesteśmy do dyspozycji! Pan Paweł licytował wg. specjalnego klucza – chciał zwyciężyć w aukcjach, które niosą wyjątkową wartość edukacyjną, ponieważ w życiu kieruje się zasadą, że warto kolekcjonować wspomnienia i wiedzę, a nie rzeczy – stąd pomysł, aby wylicytować także nasze zaproszenie.
Dla nas to szczególnie cenna aukcja – pokazuje, że transparentność i otwartość budują zaufanie do branży farmaceutycznej.

Dziękujemy ❤️
Panu Tomaszowi i Panu Pawłowi – gratulujemy wygranych aukcji i dziękujemy za wsparcie. Dziękujemy również wszystkim pracownikom i osobom zaangażowanym w organizację oraz promocję naszych licytacji.

